#

V oslabenej zostave sme statočne vzdorovali, ale bod sme nezískali.

###

Zápas v piatkový podvečer to bol síce pekný, ale dva body si nechali domáci. Problémy so zostavou nám pred zápasom skrížili plány. Nakoniec sme sa nejak dali dokopy, reštartovať kariéru musel Peter Stachović. Jediný bránkár Milan hollý si v prvom polčase zlomil ruku, čo sme v ten moment nevedeli a tak chytal aj polčas druhý. Bol to hlavne zápas naśich nepremenených šancí, čo nás stálo lepší výsledok. Aj keď sa nám po celý zápas príliš nedarilo, vždy sme našli silu sa vrátiť do zápasu. Skóre bolo hlavne v druhom polčase ako na hojdačke. Polčas 17:11 a potom 17:17, 18:19, 25:21, 29:23, 31:27, 31:30. Posledný útok sme takticky nezvládli a neohrozili sme súpera. Potešili naša rýchla hra v protiútokoch a v druhom polčase kvalitný obrana podpoprené výborným výkonom Hollého. Dosť z našej sily obrala červená karta pre Davoda Stachoviča 13 minút pred koncom. S tatkom vytvorili prefektnú dvojicu na zadákoch a to bol aj dôvod nášho vzkriesenia v zápase. Oslejovci kvalitné kontry, avśak aj s priveľa zahodenými šancami. Celkovo sme však smutný neboli a v ďaľšich zápasoch prehru chceme odčiniť.

ŠKH Agrokarpaty Pezinok - Štart HC Smartpoint Malacky 31:30 ( 17:11 )

BR: Hollý

HR: Oslej I. 9, Stachovič D. 7, Oslej D. 6, Škoda 6/3, Hlaváč 2, Urbanovič, Planka, Stachovič P.